Back to Top

O nas

Matchem 2000
Hurtownia Wielobranżowa

Wspieramy polski biznes

Początki firmy Matchem 2000 sięgają roku 1990, wówczas powstaje firma Mat, która z czasem, a dokładnie w roku 2000 staje się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością właśnie pod nazwą Matchem 2000. Firma zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym artykułami chemii gospodarczej, kosmetykami, artykułami papierniczymi, artykułami szkolnymi, papierosami, a także sprzedajemy opakowania cukiernicze, naczynia jednorazowe, znicze. Od 2005 roku jesteśmy również hurtownią farmaceutyczną. Naszymi odbiorcami są zarówno jednostki handlowe takie jak sklepy, hurtownie, ale również instytucje państwowe – szkoły, przedszkola, uczelnie, zakłady pracy. Mamy bogate doświadczenie oraz długoletnią tradycję w przetargach na dostawę środków czystości. Wysoką jakość usług oraz regularny rozwój firmy zawdzięczamy wysokim kompetencją naszych pracowników, których staż pracy jest często tak długi, jak historia firmy. W 2008 roku powstała druga hala magazynowa wysokiego składowania chemii i opakowań.

Co nas wyróżnia?

Konkurencyjne Ceny

Jesteśmy hurtownią, która posiada najniższe ceny na rynku, które obejmują zarówno zakup produktów hurtowo jak i detalicznie.

Bogata oferta

Oferujemy ponad 10 000 praduktów z różnorodnego asortymentu: środki czystości, kosmetyki, leki, znicze, drobne agd, chemię niemiecką, artykuły papiernicze i wiele innych.

Częste promocje

Oferujemy promocje tygodnia. Wydajemy gazetki miesięczne z licznymi promocjami! Polub nasz fanpage na facebooku i śledź nasze promocje na bieżąco.

Dostawa w 24 h

Gwarantujemy szybką dostawę. W zależności od odległości oferujemy transport własny bądź przesyłkę kurierską.

Kontakt

W Przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Telefon: 12 276 35 37, 12 276 55 88
E-mail: biuro@matchem2000.pl

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami!